SPOR YAZARI METİN AKGÜL

SPOR YAZARI METİN AKGÜL

Tüm yazıları

KALAN SAĞLAR BİZİMDİR

KALAN SAĞLAR BİZİMDİR
20 Nisan 2021

Bizim takımın kalan sağları yine kronikleşen deplasman galibiyetini aldı. Tebrik
etmemek elde değil. İlk olarak Mustafa Çeçenoğlu sonrasında kaptan dediğimiz Gökhan Sazdağı ve son olarak bilinen Burak Bekaroğlu gemiyi erken terk ettiler. Anlaşılmaz bir konu takım düşmekten % 100 kurtulmamışken, bir şeyler yoluna girmeye başlamışken, halk tabiri ile ortada fol yok yumurta yokken gitmeleri kendilerince çok haklı sebepleri de olsa manidar ve affedilemez. Diğerlerini anlarım ama sizin kaptan dediğiniz kişi bunu yapıyorsa demek ki her şey den önce bizim bu halde olmamızın başlıca sebebi takım olamamamızdandır. Hiç
kimsenin hakkı yok küstüm canım istemiyor oynamıyorum ben demeye. Ama bunun bir yaptırımı olmalı her küstüm diyen başını alıp evine gitmemeli.
Ama öyle enteresan bir durum ki futbolcular bunları açıklarken bizim yönetimden tık ses yok. Bununda bir sebebi olmalı. Futbolcular böyle bir açıklama yapacak ve koskoca yönetimden hiçbir açıklama gelmeyecek. Yada yaptılar ben duymadım. Basın ve halkla ilişkileri çok iyi olan ! hatta sosyal medya dan taraftarın yorumlarını yazmalarına hiçbir ses çıkartmayan ! haftalık basın toplantısı düzenleyerek ! bolu halkını ve taraftarı bilgilendiren !
yönetim yapmıştır bir açıklama da ben duymamışımdır. Lütfen rica ediyorum, ya bu işi kulüp yöneticiliğini layıkı ile yapın yada “ yar saçların lüle lüle , sizlere güle güle” diyelim de önümüze bakalım.
Maça gelince; Reha bey in kendi içinde yaşadığı tuttuğu futbolcular var. Hani
mükemmel topçular olur anlarım ama, meşhur Alican ımız vardı şimdi birde Muhsin'imiz oldu. Reha bey sırf Muhsin i sezon sonu transfer yapsın diye geçen maç ön liberoda bu hafta da takımımızın en sağlam mevkisi olan sağ bekteki feti yi alıp oraya koyması saçmalıktan öte bir hareket değildi. Bu defa mevkisinde iyi olan Oğuzhan kenara hop feti sol bek. Yok Reha bey yok inan senden bir yol olmaz. Futbolculardan önce senin bu davranışı göstermen gerekiyordu ama işsiz kalırım korkusu ile sezonu tamamlayacaksın bu anlaşıldı. Zaten mecbur
kalmasan Arda yı da oynatmazdın ilk 11 de. Senin teknik direktörlük bilgin becerin de bu kadar sende haklısın. Güzel bir maç oldu lehimize verilen penaltı dışarıda da olsa hakem verdi. Önceki maçlarda vermediklerine saysınlar. Son haftaların iyi oyuncusu Muhammet yine 2 golle takımını sırtladı. İki takımda kendini sıkmadan sezon sonunu bekler havasındaydı. Bunu bile göremeyen Reha bey Ensar ı da hiç olmazsa 15 dk oynatamadı.
Tüm bunların neticesinde, acilen yönetimin küstüm oynamıyorum diyen futbolcularla ilgili bir açıklama yapması gerekiyor ve acilen Reha bey ile de yolları ayırıp önümüzdeki sezonun hocasını ayarlayıp 2021-2022 sezonuna hazırlık yapması gerekiyor. Tabii herkesten önce kendileri kaçıp gitmezlerse…
Sağlıcakla kalın.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
BOLUSPOR 5 OYUNCUYLA YOLLARINI AYIRDI
CHP GENÇLİK KOLARI BOLU İL BAŞKANI BELLİ OLDU
İKİNCİ EL ARABA ALACAKLAR DİKKAT!
SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BEKLEDİĞİ O KARAR YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
NAKDİ ÜCRET DESTEK ÖDEMELERİ YARIN YATIRILACAK
FAHRETTİN KOCA AÇIKLADI "YAZ DÖNEMİNDE 16 YAŞ ÜSTÜNÜ AŞILAYABİLİRİZ"
BAKAN SOYLU'DAN TAM KAPANMA AÇIKLAMASI
BOLU İÇİN ZİRAİ DON UYARISI!
BOLU VE DÜZCE 3. SIRADA!
PED SATIŞLARI YASAK MI?