ÖZCAN'DAN MUHTARLARA MÜJDE GELDİ

ÖZCAN'DAN MUHTARLARA MÜJDE GELDİ
4 Nisan 2021

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, Bolu Belediyesi mücavir alanı içerisinde bulunan 43 mahalle muhtarına aylık 10 GB ücretsiz internet hizmeti verileceğini duyurdu.

Mahalle muhtarlarının talebi üzerine Bolu Belediye Meclisi Nisan ayı toplantısında gündeme alınan ücretsiz internet hizmeti verilmesiyle ilgili Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan meclise bilgi verdi. Konu görüşülmek üzere Meclis üyelerinin oy birliğiyle Plan ve Bütçe Komisyonuna havale edildi.

43 MAHALLE MUHTARI YARARLANACAK

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, ücretsiz internet erişimi hakkında konuşarak; “Eskiden muhtarlarımıza bilgisayar verilmişti. Bunların birçoğu bozuldu ve biz yenilerini veriyoruz. Muhtarlarımızda bilgisayarın yanında internet talebi de geldi. Muhtarlarımız belli bir maaş alıyorlar ama emin olun aldıkları maaşın üç mislini mahalle için harcıyorlar. Bizde Belediye olarak onlara böyle bir destek olalım dedik. 43 Mahalle muhtarımıza aylık 10 GB internet verelim ve mahallelerine daha iyi hizmet etsinler dedik” şeklinde konuştu.

Haber:Aslı Akış

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
BU HABER KADINLARA
YARARINDAN ÇOK ZARARI VAR!
EKMEĞE REKOR ZAM!
BAKAN MÜJDEYİ VERDİ
SGK'LI ÇALIŞANLARA MÜJDE! AŞI SIRASI ONLARDA
VEFAT EDENLER 15 HAZİRAN 2021
BOLU MEYDAN GECE POSTASI 14 HAZİRAN 2021
ESKİ VE YENİ BAŞKANIN ALTYAPI ÇATIŞMASI
ARAÇ MOTORA ÇARPTI
O FORVETLE ANLAŞMA KAPIDA!