DEMİRKOL'DAN AŞI ÇAĞRISI

DEMİRKOL'DAN AŞI ÇAĞRISI
20 Nisan 2021

Bolu İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol, bütün sağlık kurumlarında aşı uygulamasının devam ettiğini vurguladı. Aşı sırası gelen vatandaşların mutlaka aşı olmaları gerektiğini söyledi.

Türkiye’nin pandemide yüksek riskli illeri olarak adlandırılan ’Kırmızı’ kategoride Bolu'nun da yer aldığını vurgulayan Demirkol, “Aşılamada sıra 55 yaşın üstündeki büyüklerimizde” dedi. 

İl Sağlık Müdürü Dr. Öğretim Üyesi Muhammed Emin Demirkol sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "55 yaş ve üstünü aşılamaya davet ediyorum. Gündüz ve iftardan sonra saat gece yarısı 12’ye kadar aşı yapıldığını ifade ederek;  “Lütfen. Bekliyoruz. Gündüz veya iftardan sonra saat 24.00’a kadar hastanelerimizde aşı hizmetimiz devam etmekte. Hızlıca geliniz” diye konuştu.

RANDEVU ALIMI

Demirkol ayrıca; “Randevu için 182, Mhrs, E-nabız veya hastanelerden alabilirsiniz. Aşı sırası gelen tüm evde sağlık hastalar için Evde Sağlık Birimini veya 0374 275 3043 no’lu Aşı Danışma Merkezini arayabilirsiniz” şeklinde konuştu.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
BOLUSPOR 5 OYUNCUYLA YOLLARINI AYIRDI
CHP GENÇLİK KOLARI BOLU İL BAŞKANI BELLİ OLDU
İKİNCİ EL ARABA ALACAKLAR DİKKAT!
SAĞLIK ÇALIŞANLARININ BEKLEDİĞİ O KARAR YÜRÜRLÜĞE GİRDİ
NAKDİ ÜCRET DESTEK ÖDEMELERİ YARIN YATIRILACAK
FAHRETTİN KOCA AÇIKLADI "YAZ DÖNEMİNDE 16 YAŞ ÜSTÜNÜ AŞILAYABİLİRİZ"
BAKAN SOYLU'DAN TAM KAPANMA AÇIKLAMASI
BOLU İÇİN ZİRAİ DON UYARISI!
BOLU VE DÜZCE 3. SIRADA!
PED SATIŞLARI YASAK MI?