BELEDİYE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR

BELEDİYE ÇALIŞMALARINA DEVAM EDİYOR
26 Nisan 2021

Bolu Belediyesi, şehir merkezinde gerçekleştirdiği yol ve kaldırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Çalışmalar kapsamında alt yapı çalışmaları tamamlanan birçok sokak ve caddenin yolları ve kaldırımları yenileniyor.

Bolu Belediyesi yol ve kaldırım çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Alt yapı çalışmaları tamamlanan bazı sokaklarda taş döşeme ve kaldırım çalışmalarını hızlandıran Bolu Belediyesi, bir taraftan da yol yapım ve genişletme çalışmalarını sürdürüyor.

Bolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından Alpağutbey Mahallesi, Hızır Reis ve Sınır Sokak, Aktaş Mahallesi, Dr. Teyfik Atay Sokak, Alpağut Mahallesi 294’üncü ve 295’inci sokaklarda kaldırım çalışmalarına başlandı. Ay Sokak, Cengaver Sokak, Umutkent Mahallesi 20’inci Ada girişi ve Dağkent 2’inci etap TOKİ bölgelerinde ise eskiyen yol ve taş kaldırımlar sökülerek yenileme çalışmaları başlatıldı. Şehrin hemen hemen her mahallesinde de kilit taş ve bordür tamirat çalışmaları ise aralıksız devam ediyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
BU HABER KADINLARA
YARARINDAN ÇOK ZARARI VAR!
EKMEĞE REKOR ZAM!
BAKAN MÜJDEYİ VERDİ
SGK'LI ÇALIŞANLARA MÜJDE! AŞI SIRASI ONLARDA
VEFAT EDENLER 15 HAZİRAN 2021
BOLU MEYDAN GECE POSTASI 14 HAZİRAN 2021
ESKİ VE YENİ BAŞKANIN ALTYAPI ÇATIŞMASI
ARAÇ MOTORA ÇARPTI
O FORVETLE ANLAŞMA KAPIDA!