BAŞKAN ÖZCAN "İSRAİL TERÖRÜNÜ ŞİDDETLE LANETLİYORUM"

BAŞKAN ÖZCAN "İSRAİL TERÖRÜNÜ ŞİDDETLE LANETLİYORUM"
8 Mayıs 2021

Başkan Tanju Özcan, işgalci İsrail devletinin, Mescid-i Aksa baskınını, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yaptığı açıklama ile tepki gösterdi. Özcan,"İsrail terörünü şiddetle lanetliyorum. Yahudi Üstün Cesaret Madalyası ile dolaşanlarda o madalyayı derhal çöpe atsın.”  ifadelerine yer verdi.

Haber:Ayşe TAVAŞ

Bolu Belediye Başkanı Tanju Özcan, sosyal paylaşım sitesi twitter üzerinden yaptığı açıklamada işgalci İsrail'in  Filistin Devletine saldırısını sert dille kınadı. Başkan Özcan, ‘Kahrolsun Siyonizm’ hashtagı oluşturarak şunları kaydetti, “İsrail terörünü şiddetle lanetliyorum. Bu katillerin her yaptığı yanlarına kar kalıyor.  Onları yalandan lanetleyip, Yahudi Üstün Cesaret Madalyası ile dolaşanlarda o madalyayı derhal çöpe atsın.” dedi.

İŞGALCİ İSRAİL POLİSİNİN SALDIRISI SONUCU 205 FİLİSTİNLİ  YARALANDI

İsrail polisi, işgal altındaki Doğu Kudüs'ün Eski Şehir bölgesinde bulunan Mescid-i Aksa'da cemaate saldırdı. Dün akşam iftardan kısa bir süre sonra Doğu Kudüs'ün farklı noktalarında plastik mermi ve ses bombalarıyla düzenlenen saldırılarda 205 kişinin yaralandığı kaydedildi. Anadolu Ajansı’nın (AA) Orta Doğu Editörü Turgut  Boyraz ise İsrail polisinin attığı plastik mermiyle ayağından yaralandı. Mecid-i Aksa ve çevresindeki olaylar halen devam ediyor.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
YARARINDAN ÇOK ZARARI VAR!
EKMEĞE REKOR ZAM!
BAKAN MÜJDEYİ VERDİ
İŞÇİ VE MEMURLARA AŞI RANDEVUSU AÇILDI
SGK'LI ÇALIŞANLARA MÜJDE! AŞI SIRASI ONLARDA
VEFAT EDENLER 15 HAZİRAN 2021
BOLU MEYDAN GECE POSTASI 14 HAZİRAN 2021
ESKİ VE YENİ BAŞKANIN ALTYAPI ÇATIŞMASI
ARAÇ MOTORA ÇARPTI
O FORVETLE ANLAŞMA KAPIDA!