AK PARTİ BOLU'DAN BAKAN DÖNMEZ'E ZİYARET

AK PARTİ BOLU'DAN BAKAN DÖNMEZ'E ZİYARET
21 Nisan 2021

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü ile Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Bakan Yardımcısı, önceki dönem AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’e ziyarette bulundu. Samimi bir ortamda geçen ziyarette Bolu’ya yapılacak yatırımlar ile ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

AK Parti Bolu Milletvekilleri Arzu Aydın ve Fehmi Küpçü beraberinde Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı Bakan Yardımcısı, önceki dönem AK Parti Milletvekili Yüksel Coşkunyürek, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Fatih Dönmez’i ziyaret etti. Yapılan görüşmede Bolu’nun projeleri ve sorunları ele alındı.

“İLİMİZ İLE İLGİLİ İSTİŞARELERDE BULUNDUK”

AK Parti Bolu Milletvekili Arzu Aydın, ziyaretin ardından paylaşımda bulunarak; “Milletvekilimiz Fehmi Küpçü ile beraber Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımız Sn. Fatih Dönmez ile bir araya gelerek ilimiz ile ilgili istişarelerde bulunduk. Önceki dönem Milletvekilliğimizi ve İl Başkanlığımızı yapan ve şuan Bakan Başdanışmanlığı görevinde bulunan Yüksel Coşkunyürek’e de destekleri için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Yorum yazın

Yorum yazarak, yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan gazetemiz ve sitemiz hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Sayfada yer alan yorumlar kişiye ait görüşlerdir. Yapılan yorumlardan sitemiz hiçbir şekilde sorumlu değildir.
BOLU MEYDAN GECE POSTASI 14 HAZİRAN 2021
ESKİ VE YENİ BAŞKANIN ALTYAPI ÇATIŞMASI
ARAÇ MOTORA ÇARPTI
O FORVETLE ANLAŞMA KAPIDA!
AŞI SERTİFİKASI DEVREYE GİRİYOR!
BOLU'DA HANGİ MARKET DAHA UCUZ?
2021 EMEKLİ MAAŞI ZAMMI ORANI NE KADAR?
KOCA MÜJDEYİ VERDİ! BUGÜN BAŞLIYOR
KÜÇÜK ÇOCUĞA MOTORLA ÇARPTILAR
YÜNLÜOĞLU VE SOYGÜR AİLELERİNİN ACI GÜNÜ